Złote Myśli program partnerski

złote myśli program partnerski

Partnerzy programu Złote Myśli otrzymują prowizję od każdej sprzedaży produktu, który polecili innym ludziom. Program partnerski oferuje partnerom wiele różnych narzędzi promocyjnych, w tym własne linki partnerskie, banery reklamowe i artykuły promocyjne, które partnerzy mogą wykorzystać do promowania produktów.

Program Partnerski Złote Myśli jest bardzo prosty i intuicyjny w użyciu i może być wykorzystywany przez każdego, kto ma dostęp do Internetu i chce zarabiać na polecaniu.

Materiały promocyjne

W Programie partnerskim Złote Myśli reklamujemy ebooki, czyli książki w elektronicznej wersji. Sprzedaż odbywa się przez internet, po zarejestrowaniu otrzymamy dużo materiałów promocyjnych w postaci banerów, linków promocyjnych oraz darmowych fragmentów ebooków w formacie PDF. Pozostaje nam tylko dotrzeć z ofertą do potencjalnego klienta.

Przykłady darmowych fragmentów ebooków w formie PDF:

Wydanie-2-sztuka-zdobywania-pieniedzy.pdf

Sukces-a-praca.pdf

Prowizje

Program partnerski Zlotych Mysli jest dwupoziomowy, co to oznacza w praktyce?

Każda osoba, która kupi książkę dzięki naszemu poleceniu będzie na zawsze do nas przypisana i z każdego jej zakupu otrzymamy prowizję.

Możemy również werbować kolejnych użytkowników programu partnerskiego i również otrzymamy prowizję od ich transakcji. Oczywiście największy zysk przynosi bezpośrednia sprzedaż książki na przykład z naszej strony. Średnio za jedną sprzedaną książkę otrzymujemy około 15 – 30 zł.

W ten sposób właśnie działa dwupoziomowy system prowizji.

  • prowizja pierwszego poziomu – najwyższa prowizja przyznawana w momencie, kiedy ktoś kupi produkt bezpośrednio z naszego polecenia,
  • prowizja drugiego poziomu – polecamy partnera, on sprzedaje produkty a my otrzymujemy 10% od jego zarobków.

Za każdym razem, kiedy nastąpi sprzedaż otrzymujemy również emaila z potwierdzeniem transakcji i wysokością uzyskanej prowizji.

Zarobki

Sprzedając ebooki za pośrednictwem Złotych Myśli nie możemy liczyć na zbyt wysokie zarobki. Najbardziej aktywni partnerzy zarabiają miesięcznie od 300 do 600zł.

Na początku prawdopodobnie będziesz zarabiać od 10 do 100zł miesięcznie w zależności od ruchu jaki generuje Twoja strona.

Warto jednak zaznaczyć, że fragmenty ebooków, które wstawisz na stronę mogą znacznie wzbogacić i uatrakcyjnić ją. Pieniądze nawet niewielkie zawsze będą uzupełnieniem do zarobków uzyskanych w innych programach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj