Dodaj program partnerski

  Dodaj własny program partnerski
  jak dodać program partnerski do katalogu?

  Jak dodać program partnerski do naszego katalogu programów partnerskich?

  Korzystając z formularza kontaktowego prześlij:

  1. opis programu partnerskiego. Opis musi być unikalny, powinien zawierać aktualne informacje na temat programu. Nie może zawierać treści niezgodnych z polskim prawem.
  2. link do strony www Twojego programu partnerskiego,
  3. dane do rachunku w przypadku wpisu płatnego lub informację o dodaniu linku zwrotnego w przypadku wpisu darmowego.

  Jakie korzyści otrzymujesz?

  • zostanie utworzona strona https://partnerskieprogramy.pl/nazwa-twojego-programu z przesłanym opisem. Strona będzie widoczna w katalogu programów partnerskich. W ten sposób uzyskujesz opis z linkiem ze strony, która od 2007 roku nieprzerwanie zajmuje się tematyką związaną z programami partnerskimi. Przykładowa strona programu Comperialead,
  • możliwość przesłania aktualizacji lub uzupełnień do opublikowanego wpisu,
  • informacja o dodaniu Twojego programu partnerskiego pojawi się na naszym koncie facebook, google+, twitter, linkedin oraz tumblr.

  Ile to kosztuje?

  • darmowy wpis – wpis będzie całkowicie darmowy jeśli umieścisz na zgłoszonej w formularzu stronie link zwrotny do https://partnerskieprogramy.pl/ z dowolnym sensownym opisem, przykładowo: nasz program partnerski został opisany na stronie partnerskieprogramy.pl lub dołączyliśmy do grona dobrych programów na stronie partnerskieprogramy.pl itd… Wpis będzie widoczny w naszym katalogu dopóki nie usuniesz linku zwrotnego.
  • wpis płatny – koszt 500zł brutto, należy przesłać dane do rachunku. Po dokonaniu wpłaty wpis będzie dożywotnio umieszczony w naszym katalogu. Wpis może zostać usunięty lub przeniesiony do archiwum tylko jeśli Twój program partnerski zostanie zamknięty.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj