Bankier program partnerski

Finansowy program partnerski
Program partnerski Bankier

Finanse banki, pośrednictwo finansowe, zostań e-bankierem

Program partnerski Bankiera czyli bardzo wysokie prowizje za promowanie na własnej stronie kont bankowych, kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych, kart kredytowych, leasingu i ubezpieczeń.

Praca w Bankier – program partnerski

Przystąpienie do programu partnerskiego Bankiera jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny. W pierwszej kolejności wybieramy rodzaj działalności, możemy zarejestrować się jako osoba fizyczna lub firma. Nasz wybór wpłynie na sposób wykonywania rozliczeń z Systemem Partnerskim.
W następnej kolejności musimy podać swoje dane osobowe oraz informacje potrzebne do rozliczeń. Na tym etapie ważnym elementem jest wybór nazwy użytkownika, ponieważ będzie ona częścią domeny centrum finansowego, które otrzymamy od Bankiera.

Warto zastanowić się nad odpowiednią nazwą ponieważ w momencie, kiedy na przykład wybierzemy nazwę „dowolna-nazwa” nasze centrum finansowe będzie dostępne pod adresem „dowolna-nazwa.systempartnerski.pl”. Dobrze jest wybrać krótką nazwę związaną z finansami, wzbudzającą zaufanie użytkowników. W sytuacji kiedy mamy już domenę i stronę wybór nazwy przy rejestracji nie ma znaczenia ponieważ centrum finansowe możemy podłączyć pod naszą prywatną domenę lub jej subdomenę.

Zapisz się do Bankier i zacznij zarabiać !

Po zakończeniu procesu rejestracji dostajemy własny panel w którym zarządzamy programem partnerskim. W panelu konfigurujemy nasze darmowe centrum finansowe, śledzimy skuteczność reklam, dostajemy informacje o aktualnych zmianach oraz dokonujemy wypłat wynagrodzenia.

Ile można zarobić w systemie partnerskim Bankier?

To jest najciekawsza kwestia, która motywuje do działania przyszłych partnerów. Zarobki w tym programie partnerskim mogą być naprawdę duże. Jeśli skutecznie polecamy kredyty hipoteczne, konsolidacyjne lub gotówkowe uzbieramy miesięcznie pokaźną sumę.

Jeden zatwierdzony wniosek z kredytu hipotecznego to kwoty rzędu 2-3 tys. zł a nawet więcej, konta bankowe około 100 – 200 zł za jeden wniosek do tego dochodzą ubezpieczenia, pożyczki itd…

Miesięczne zarobki możemy jeszcze dodatkowo powiększyć polecając sam program partnerskich. Nowych partnerów pozyskujemy na dwa sposoby. W modelu CPA otrzymamy 50 zł za pozyskanie każdego aktywnego partnera. Natomiast w modelu CPS będziemy otrzymywać 5% od zysków każdego pozyskanego przez nas partnera.

Dodatkowym atutem programu partnerskiego Bankier jest różnorodność produktów. Obecnie oprócz instrumentów finansowych mamy dostęp do ponad 20 programów niefinansowych (4F – sklep z odzieżą i akcesoriami sportowymi, Allegro Pay, CANAL+ – Platforma, Decathlon, NJU Mobile, Play – Abonament itd…)

Dostępne kreacje reklamowe i sposoby reklamowania

Omówimy teraz kilka kreacji reklamowych dostępnych w programie afiliacyjnym Bankiera. Generalnie są one bardzo fajnie zrobione i bez problemu każdy poradzi sobie z umieszczeniem ich na stronie internetowej.

Widgety

Podstawowa jednostka reklamowa, która posiada ogromny potencjał. Widgety mogą występować w formie:

Fszki

Każdą fiszkę można dowolnie skonfigurować, nadać jej nazwę i określić jakie produkty będą się w jej obrębie wyświetlać. Poniżej przykład fiszki zdefiniowanej tak, żeby wyświetlały się kredyty mieszkaniowe.

Porównywarki

Boks zawierający narzędzie finansowe do porównania wybranych produktów. Dla przykładu poniżej zamieściliśmy porównanie kredytów gotówkowych:

Reklamy tekstowe

Przykład reklamy tekstowej poniżej. W boksie reklamowym pojawia się tekst reklamujący kredyt.

Przycisk call back

Widget wyświetlany w prawym dolnym rogu strony, umożliwia pozostawienie numeru telefonu osobie, która szuka kredytu, pożyczki. Z klientem kontaktuje się później pracownik call center a my uzyskujemy prowizję w przypadku udanej transakcji. W ten sposób wzbogacamy stronę o opcję rozmowy z konsultantem, ciekawa opcja.

Pasaż finansowy który otrzymujemy od Bankiera

Obok znajduje się odnośnik do przykładowej strony partnerskiej/pasażu, którą otrzymujemy za darmo. Na tej stronie mogą Państwo przeglądnąć dostępne produkty finansowe, które również można pojedynczo wstawiać na naszą stronę w dowolnym miejscu. —>

Dane XML

Jeżeli posiadasz własną stronę WWW/blog, możesz również wstawić produkty finansowe, wykorzystując udostępniony plik XML. Dane przesyłane przy użyciu XML pozwalają na swobodniejsze zarządzanie otrzymanymi informacjami, zastosowanie własnego sposobu formatowania i elastyczny sposób prezentowania danych. Jest to jednak opcja bardziej skomplikowana i wymaga podstawowej wiedzy z zakresu programowania.

Mailing

Opcja reklamy przeznaczona wyłącznie dla osób, które posiadają własną legalną bazę mailingową zarejestrowaną w GIODO.

Podstawową zasadą jest tu zakaz wysyłania wiadomości zawierających ofertę dostępną w Systemie Partnerskim osobom i firmom, które nie są zainteresowane jej otrzymywaniem.

Po otrzymaniu zgody od Bankier na przeprowadzanie akcji mailingowych należy za każdym razem zgłaszać chęć przeprowadzenia wysyłki.

  System Partnerski Bankier opinie użytkowników

  System partnerski bankiera jest wyjątkowo dobrze oceniany przez użytkowników. Często podkreśla się łatwość użytkowania i szybkość z jaką można zarabiać.

  Użytkownicy chwalą także niski poziom wymagań, które należy spełnić, aby stać się partnerem, oraz szeroki wybór produktów, które można sprzedawać. Na szczególną uwagę zasługują także wyższe wynagrodzenia w porównaniu do innych programów partnerskich na rynku.

  Zapisz się do Systemu Partnerskiego Bankier

  Życzymy wielu sukcesów w elektronicznym handlu.

  Reklama

  1 KOMENTARZ

  1. Bardzo dobry program korzystam od 1,5 roku i prawie co miesiąc wpływa od 100 do 300 zł. Reklamy mam wyłącznie na stronie internetowej. Nie jest to może dużo, ale przy większym ruchu pewnie można wyciągnąć dużo więcej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj