Bankier program partnerski

Finansowy program partnerski
Program partnerski Bankier

Program partnerski Bankier

Finanse banki, pośrednictwo finansowe, zostań e-bankierem

Program partnerski Bankiera czyli bardzo wysokie prowizje za promowanie na Swojej stronie kont bankowych, kredytów gotówkowych, mieszkaniowych, konsolidacyjnych, kart kredytowych, leasingu i ubezpieczeń.

Praca w Bankier – program partnerski

Przystąpienie do programu partnerskiego Bankiera jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny. W pierwszej kolejności wybieramy rodzaj działalności, możemy zarejestrować się jako osoba fizyczna lub firma. Nasz wybór wpłynie na sposób wykonywania rozliczeń z Systemem Partnerskim.
W następnej kolejności musimy podać swoje dane osobowe oraz informacje potrzebne do rozliczeń. Na tym etapie ważnym elementem jest wybór nazwy użytkownika, ponieważ będzie ona częścią domeny centrum finansowego, które otrzymamy od Bankiera. Warto zastanowić się nad odpowiednią nazwą ponieważ w momencie, kiedy na przykład wybierzemy nazwę „myszkamiki” nasze centrum finansowe będzie dostępne pod adresem „myszkamiki.systempartnerski.pl”. Dobrze jest wybrać krótką nazwę związaną z finansami, wzbudzającą zaufanie użytkowników. W sytuacji kiedy mamy już domenę i stronę wybór nazwy przy rejestracji nie ma znaczenia ponieważ centrum finansowe możemy podłączyć pod naszą prywatną domenę lub jej subdomenę.

Zapisz się do Bankier i zacznij zarabiać !
Po zakończeniu procesu rejestracji dostajemy własny panel w którym zarządzamy programem partnerskim. W panelu konfigurujemy nasze darmowe centrum finansowe, Śledzimy skuteczność reklam, dostajemy informacje o aktualnych zmianach oraz dokonujemy wypłat wynagrodzenia.

Przykładowa strona partnerska, którą otrzymujemy za darmo:

Życzymy wielu sukcesów w elektronicznym handlu.

Zapisz się

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj