Własna strona i domena

Jak zrobić stronę www pod programy partnerskie...

Już dzisiaj możesz uruchomić własną stronę internetową z programami partnerskimi i rozpocząć zarabianie pieniędzy przez internet.

Rozpoczynamy od stworzenia własnej strony internetowej.

   Postaramy się w kilku zdaniach wyjaśnić w jaki sposób szybko rozpocząć przygodę z programami partnerskimi. Wiele programów partnerskich oferuje nam oprócz podstawowych materiałów promocyjnych w postaci banerów lub linków również gotowe strony www na własnych subdomenach. Uważam, że jeśli chcemy podejść do zagadnienia poważnie powinniśmy zainwestować we własną domenę oraz hosting na którym umieścimy stronę.

   Nasza domena i strona którą rozwijamy, pozycjonujemy z czasem staje się coraz bardziej wartościowa i ostatecznie zawsze możemy ją kiedyś sprzedać jeśli postanowimy zająć się czymś innym.

Domena i hosting

   W pierwszej kolejności powinniśmy wybrać domenę, poniżej kilka wskazówek na co zwrócić uwagę:

  • warto pomyśleć o domenie z rozszerzeniem .pl jeśli będziemy reklamować programy na terenie Polski,
  • dobrze jeśli nazwa domeny nie jest zbyt długa i jednocześnie zawiera słowo kluczowe związane z programami partnerskimi, pracą w internecie, zarabianiem itd.
  • świetne efekty daje przechwycenie wygasającej domeny z dobrą historią, w tym celu przykładowo trzeba skorzystać z serwisu Aftermarket,

   Lista serwisów w których możemy zamówić domenę oraz wykupić hosting na stronę:

  • Aftermarket – szczególnie polecam, zakładamy jedno konto i możemy przechwytywać wygasające domeny, rejestrować nowe domeny, wykupić hosting a wszystko odbywa się szybko, profesjonalnie i w bardzo przystępnych cenach,

Tworzenie strony www

   Na tym etapie powstaje wiele dylematów czy skorzystać z usług firm projektujących strony, jaką szatę graficzną i kolorystykę wybrać. Proponuję podejść do zagadnienia z innej strony. Pod adresem ThemeForest znajduje się serwis z tanimi, profesjonalnymi szablonami. W krótkim czasie możemy przejrzeć setki szablonów wybrać ten, który najbardziej nam się podoba, zapłacić i pobrać. Pozostaje wgranie szablonu na hosting i umieszczenie własnych treści. Potrzebna jest do tego wyłącznie podstawowa znajomość html. Warto wspomnieć, że kupując szablon ThemeForest uzyskujemy wsparcie techniczne, responsywną stronę (dopasowaną do urządzeń przenośnych), stronę przyjazną pod kątem SEO (stronę przyjazną dla robotów google itd.)

   Jeśli zdecydujemy się na promocję finansowych programów partnerskich, które należą do grupy przynoszącej największe zyski warto wzbogacić stronę o przykładowe narzędzia finansowe:

Pozycjonowanie i optymalizacja

   Kolejny etap polega na wypromowaniu strony w taki sposób, żeby była widoczna dla potencjalnych klientów. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w oddzielnych działach optymalizacja i pozycjonowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

%d bloggers like this: