MyLead sieć afiliacyjna

program partnerski MyLead

MyLead to globalna sieć afiliacyjna posiadająca w swojej ofercie ogromną liczbę programów partnerskich w kilkunastu różnorodnych kategoriach. Serwis oferuje darmową edukację i zaawansowane narzędzia zwiększające zysk.

Właściciel: Lead Investments Sp. z o.o. Siedziba: Polska/ Poznań Istnieje od: 2014 Próg wypłaty: 50 PLN

Dlaczego warto sprawdzić MyLead program partnerski ?

Sieć afiliacyjna MyLead dzięki rozbudowanej bazie edukacyjnej jest w stanie wprowadzić początkujących w świat afiliacji, a profesjonalne narzędzia i bonusy do wynagrodzenia pozwalają na zadowolenie tych z Was, którzy są bardziej zaawansowani. Ponadto MyLead posiada ogromną bazę różnorodnych programów partnerskich. Założenie konta, a także dostęp do materiałów szkoleniowych i inne funkcjonalności są w pełni darmowe dla wydawcy.

Sieć afiliacyjna MyLead

MyLead jest globalną siecią afiliacyjną zapewniającą swoje programy partnerskie dla aż 160 państw, a także posiada w swojej ofercie kampanie do promocji na cały świat. Do tej pory zrzeszyła ona ponad 580 tysięcy wydawców.

Dużą zaletą sieci jest support, który składa się z zespołu doświadczonych w branży affiliate managerów. Dzięki temu niezależnie od pory dnia możemy się do nich zgłosić z naszym pytaniem i szybko otrzymamy rzeczową, konkretną, a jednocześnie uprzejmą odpowiedź.

Programy afiliacyjne dostępne na MyLead

Ponad 4300 programów afiliacyjnych dostępnych na MyLead podzielonych jest na 20 różnorodnych kategorii. Możemy promować między innymi oferty dla dorosłych, loterie i konkursy, ale także kampanie związane ze zdrowiem i urodą oraz programy inwestycyjne. Ponadto MyLead może uruchomić praktycznie natychmiast tysiące nowych kampanii. Wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz w panelu użytkownika.

Na MyLead programy afiliacyjne są podzielone względem modeli rozliczeniowych. Mamy wśród nich trzy najbardziej popularne, czyli CPA, CPS i CPL, a także te rzadko spotykane w innych sieciach afiliacyjnych, jak PPI, COD, SMS Chat oraz IVR.

Podsumowanie i opinie użytkowników

Oferta sieci MyLead program partnerski nie jest spersonalizowana pod konkretną grupę odbiorców, a dedykuje swoje usługi różnorodnym wydawcom. Możemy być zarówno profesjonalistami, jak i początkującymi. Możemy prowadzić bloga o inwestycjach albo konto na Facebooku o gotowaniu.

Założenie darmowego konta na MyLead obejmuje cztery proste kroki, których wykonanie zajmuje nie więcej niż 5 minut. Następnie otrzymujemy dostęp do bazy edukacyjnej, narzędzi zwiększających zysk, bonusów, szczegółowych statystyk, a także intuicyjnego panelu użytkownika.

Sieć afiliacyjna MyLead jest jednym z najbardziej znanych i cenionych programów partnerskich dostępnych na rynku. Dzięki swojej długoletniej obecności w branży oraz wielu zadowolonym partnerom, platforma uzyskała wiele pozytywnych opinii.

MyLead oferuje partnerom szeroki wybór produktów do promowania, w tym aplikacje mobilne, gry, konkursy, reklamy, oferty e-commerce, oferty sieciowe i wiele innych. Platforma ułatwia partnerom dostęp do najnowszych produktów i usług, a także umożliwia korzystanie z wielu narzędzi do wspierania ich działań. Partnerzy mogą skorzystać z przyjaznego interfejsu, zaawansowanego systemu raportowania, a także z szybkiego i skutecznego systemu wypłat.

Partnerzy MyLead są w stanie zarabiać wszystkie rodzaje wypłat. Z platformy można korzystać zarówno w modelu CPA, jak i CPL, a także zarabiać procent od całego obrotu. Wypłaty są szybkie i bezproblemowe, a partnerzy otrzymują regularne powiadomienia o wypłacie.

MyLead to również wspaniała platforma społecznościowa. Partnerzy mogą korzystać z wielu wygodnych narzędzi do współpracy z innymi partnerami, w tym czatu, forów, grup i komunikatora. Dzięki temu można wymieniać się wskazówkami i informacjami, co pozwala zwiększyć swoje zyski.

Podsumowując, platforma MyLead jest jednym z najbardziej uznanych i cenionych programów partnerskich na rynku. Umożliwia partnerom dostęp do najnowszych produktów i usług oraz wykorzystanie wielu narzędzi do wspierania ich działań. Platforma oferuje również partnerom szybkie i bezproblemowe wypłaty oraz silną społeczność, która ułatwia współpracę.

Reklama

3 KOMENTARZE

  1. Najlepsza sieć afiliacyjna z jakiej kiedykolwiek korzystałem (a było ich sporo). Szybkie wypłaty, świetny kontakt z supportem, duża ilość programów partnerskich, aplikacja mobilna – super!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj