MyLead sieć afiliacyjna

program partnerski MyLead

MyLead to globalna sieć afiliacyjna posiadająca w swojej ofercie ogromną liczbę programów partnerskich w kilkunastu różnorodnych kategoriach. Serwis oferuje darmową edukację i zaawansowane narzędzia zwiększające zysk.

Właściciel: Lead Investments Sp. z o.o. Siedziba: Polska/ Poznań Istnieje od: 2014 Próg wypłaty: 50 PLN

Programy partnerskie MyLead

Sieć afiliacyjna MyLead dzięki rozbudowanej bazie edukacyjnej jest w stanie wprowadzić początkujących w świat afiliacji, a profesjonalne narzędzia i bonusy do wynagrodzenia pozwalają na zadowolenie tych z Was, którzy są bardziej zaawansowani. Ponadto MyLead posiada ogromną bazę różnorodnych programów partnerskich. Założenie konta, a także dostęp do materiałów szkoleniowych i inne funkcjonalności są w pełni darmowe dla wydawcy.

Sieć afiliacyjna MyLead

MyLead jest globalną siecią afiliacyjną zapewniającą swoje programy partnerskie na aż 160 państw, a także posiadającą w swojej ofercie kampanie do promocji na cały świat. Do tej pory zrzeszyła ona ponad 60 tysięcy wydawców.

Dużą zaletą sieci jest dostępny 24/7 support, który składa się z zespołu doświadczonych w branży affiliate managerów. Dzięki temu niezależnie od pory dnia możemy się do nich zgłosić z naszym pytaniem i szybko otrzymamy rzeczową, konkretną, a jednocześnie uprzejmą odpowiedź.

Programy afiliacyjne dostępne na MyLead

Ponad 1600 programów afiliacyjnych dostępnych na MyLead podzielonych jest na 16 różnorodnych kategorii. Możemy promować między innymi oferty dla dorosłych, loterie i konkursy, ale także kampanie związane ze zdrowiem i urodą oraz programy inwestycyjne. Ponadto MyLead może uruchomić praktycznie natychmiast tysiące nowych kampanii. Wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz w panelu użytkownika.

Na MyLead programy afiliacyjne są podzielone względem modeli rozliczeniowych. Mamy wśród nich trzy najbardziej popularne, czyli CPA, CPS i CPL, a także te rzadko spotykane w innych sieciach afiliacyjnych, jak PPI, COD, SMS Chat oraz IVR.

Podsumowanie

Oferta sieci afiliacyjnej MyLead nie jest spersonalizowana pod konkretną grupę odbiorców, a dedykuje swoje usługi różnorodnym wydawcom. Możemy być zarówno profesjonalistami, jak i początkującymi. Możemy prowadzić bloga o inwestycjach albo konto na Facebooku o gotowaniu.

Założenie darmowego konta na MyLead obejmuje cztery proste kroki, których wykonanie zajmuje nie więcej niż 5 minut. Następnie otrzymujemy dostęp do bazy edukacyjnej, narzędzi zwiększających zysk, bonusów, szczegółowych statystyk, a także intuicyjnego panelu użytkownika. Życzymy grubych portfeli podczas zarabiania z MyLead.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj