Binance program partnerski

Binance program partnerski

Na pewno słyszeliście o kryptowalutach i technologii blockchain, które zyskują coraz większą popularność dzięki rewolucyjnemu podejściu do finansów i walut. Już teraz możesz dołączyć do programu partnerskiego Binance jednej z największych na świecie giełd kryptowalut.

Jak rozpocząć współpracę z programem partnerskim Binance?

Wystarczy, że wypełnisz ten krótki formularz, dzięki któremu uzyskasz dostęp do własnego konta na giełdzie Binance. Dysponując własnym kontem, możesz inwestować w kryptowaluty oraz uczestniczyć w programie partnerskim. W tym artykule skupimy się na drugiej opcji, czyli na programie partnerskim.

Czym właściwie jest program partnerski Binance?

Program partnerski Binance umożliwia Ci udostępnianie swojego unikalnego linku polecającego odbiorcom po to, żeby zarobić do 50% prowizji od każdej kwalifikującej się transakcji. 

Użytkownicy, którzy zarejestrują się na Binance za pomocą Twojego unikalnego linku polecającego, zostaną automatycznie przypisani jako wyłącznie Twoi poleceni. Otrzymasz prowizję od każdej transakcji, której dokonają w Binance Spot, Futures, Margin trading i Binance Pool (w tym dożywotnie prowizje od transakcji Spot i Margin, Binance Pool).

Zacznij od dzisiaj zarabiać bez maksymalnego limitu ani limitów czasowych – wszystko za pośrednictwem tego samego linku polecającego. 

Zapisz się do Binance

Jak zacząć zarabiać?

1 etap

Zarejestruj się i zostań partnerem Binance.

2 etap

Wygeneruj swój własny unikalny link polecający.

3 etap

Udostępniaj link znajomym na blogu w mediach społecznościowych na YouTube itd… Ciesz się zarobiona prowizję od transakcji poleconych użytkowników.

Podsumowanie

Niezależnie od tego czy chcesz inwestować w kryptowaluty, czy tylko promować giełdę za pomocą programu partnerskiego, Binance jest świetnym wyborem i wiarygodną firmą. Kryptowaluty zyskują na popularności osoby, które zauważą to wystarczająco wcześnie, mają szansę na największy zysk.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj