Program partnerski Money2Money

Program partnerski Money2Money
Zarabianie z money2money czy się opłaca?

Program partnerski Money2Money stworzony przez grupę Totalmoney, aby pomóc ludziom w zarabianiu dodatkowych pieniędzy online. Program partnerski Money2Money polega na promowaniu usług i produktów banków, instytucji finansowych. Dzięki narzędziom/reklamom dostarczonym przez Money2Money możemy otrzymywać prowizję od każdej sprzedaży, którą wygenerujemy.

Money2Money oferuje programy partnerskie, które są proste w użyciu i są dobrze opłacane. Program jest bezpłatny, a użytkownik otrzymuje wynagrodzenie za każdą sprzedaną transakcję.

Money2Money zapewnia również partnerom szereg narzędzi marketingowych, takich jak banery, linki tekstowe i linki polecające. Można również stworzyć stronę internetową lub blog, aby promować produkty Money2Money i generować większe zarobki.

Program partnerski Money2Money jest dobrym sposobem na zarabianie dodatkowych pieniędzy online. Jest przeznaczony zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych marketerów online. Oferuje narzędzia, które są proste w użyciu i można je łatwo dostosować do potrzeb strony lub bloga.

Rejestracja w Money2Money

Aby zarejestrować się w programie partnerskim Money2Money, należy przejść na stronę internetową Money2Money. Następnie trzeba wypełnić wszystkie wymagane pola, adres e-mail, hasło i wybrać rodzaj współpracy. Do wyboru mamy działanie jako osoba fizyczna lub firma polska lub zagraniczna.

Kiedy wszystkie informacje będą wypełnione, potwierdzamy zgodę na zasady programu partnerskiego i akceptujemy warunki korzystania z programu. Po potwierdzeniu rejestracji, aplikacja Money2Money wyśle e-mail potwierdzający rejestrację, w którym będzie zawarty link aktywacyjny do konta. Po kliknięciu tego linku konto aktywuje się i uzyskamy dostęp do systemu Money2Money.

Dostępne materiały promocyjne

W panelu mamy dostęp do generatora linków partnerskich. Wybieramy interesujący nas produkt kredyt lub pożyczkę w danym banku i generujemy unikalny link partnerski. Link umieszczamy na stronie lub przykładowo wysyłamy znajomym.

Jeśli istnieje taka potrzeba możemy poprosić również o banery dla konkretnych produktów.

Dla osób, które nie posiadają własnej strony ciekawą opcją będzie gotowy pasaż finansowy w którym dostępne są wszystkie produkty finansowe, porównania oraz narzędzia.

Wszystko jest przygotowane poprawnie jednak trzeba przyznać, że w systemie partnerskim bankiera mamy większą swobodę umieszczania materiałów promocyjnych. Dużo prościej wybierzemy pulę reklam dotyczących na przykład kredytów konsolidacyjnych i wyświetlimy je na stronie. Więcej na ten temat, przykłady reklam na stronie o systemie partnerskim bankiera.

Ile można zarobić, czy to się opłaca?

Wynagrodzenie w programie partnerskim Money2Money zależy od wielu czynników, takich jak liczba odwiedzających stronę, liczba linków, a także od tego, jak efektywnie partnerzy wykorzystują swój potencjał marketingowy.

Oznacza to, że ilość zarobionych pieniędzy może się znacznie różnić w zależności od partnera. Niektórzy partnerzy mogą zarobić bardzo dużo nawet ponad 10 tys. zł miesięcznie, podczas gdy inni tylko niewielkie kwoty rzędu kilkuset złotych.

Czy program partnerski Money2Money opłaca się czy nie, zależy więc od partnera oraz od jego oczekiwań. Jeden partner nie będzie zadowolony z zarobku 1 tys. zł miesięcznie podczas gdy inny uzna za ogromny sukces zarobek 200zł, ponieważ uczestnictwo w programie traktuje tylko jako dodatkowe źródło dochodu.

Dlatego musisz samodzielnie określić swoje cele oraz realne możliwości i odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest to program dla ciebie.

Plusy i minusy czyli szybkie podsumowanie programu partnerskiego

Plusy

  • Sprawdzona, wiarygodna firma działająca na rynku od wielu lat,
  • Szeroka gama produktów do wyboru, w tym karty kredytowe, kredyty hipoteczne, konta oszczędnościowe i inwestycyjne,
  • Dużo konkursów oraz nagród za dobre wyniki w polecaniu produktów,
  • Niski próg wypłaty, szybkie przelewy i możliwość zlecenia nawet dwóch wypłat w miesiącu,
  • Dokładne statystyki klikniętych, wysłanych i zatwierdzonych wniosków.

Minusy

  • M2M udostępnia dwupoziomowy program poleceń. Możesz zdobywać partnerów i zarabiać procent od ich zysków. Niestety zysk z partnerów przepada w danym miesiącu jeśli nie wygenerujesz zysku z własnych prowizji na poziomie 500zł. Jest to ogromny minus, który powoduje, że jeśli planujemy pozyskiwać partnerów lepiej zapisać się do programu ComperiaLead lub Bankier gdzie nie ma takich pułapek.

Money2Money opinie użytkowników

Opinie użytkowników na temat programu partnerskiego Money2Money są pozytywne. Użytkownicy chwalą program za łatwość obsługi i szybkość, z jaką można zarabiać. Zwłaszcza, że program opiera się na systemie prowizji i można błyskawicznie zarobić wysokie prowizje. Użytkownicy podkreślają również wsparcie techniczne i szybką obsługę klienta, jakie dostarcza Money2Money.

Na uwagę zasługuje również niski próg wypłaty 100zł. Dodatkowo w razie potrzeby można wygenerować w miesiącu nawet dwa rachunki a pieniądze pojawią się na naszym koncie w ciągu siedmiu dni roboczych.

Ogólnie rzecz biorąc, Money2Money to dobry program partnerski, który zachęca do zarabiania pieniędzy przez internet.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj