Pozycjonowanie

Daj się zauważyć w internecie... Dowiedz się co to jest pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej. Wystarczy trochę cierpliwości i systematycznego działania a Twoja strona www może zaistnieć na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania.

Czy pozycjonowanie i optymalizacja strony oznacza to samo?

   Proces zdobywania wysokiej pozycji w wyszukiwarce wymaga wykonania dwóch odrębnych czynności: optymalizacji strony internetowej oraz pozycjonowania.

   Czyli optymalizacja tak jak pozycjonowanie ma na celu polepszenie widoczności naszej strony w internecie. Tutaj kończą się podobieństwa.

   Optymalizacją określamy czynności wykonywane w obrębie naszej strony (odpowiednie nagłówki, słowa kluczowe, wartościowa treść, SSL, linkowanie wewnętrzne itd...)

   Pozycjonowanie czyli dodawanie naszego adresu strony do katalogów, portali pisanie postów oraz artykułów. Wszystko po to żeby roboty wyszukiwarek znajdowały nasz link w różnych wartościowych, powiązanych tematycznie miejscach, dzięki czemu pozycja strony wzrośnie. Oczywiście trzeba to wszystko robić w odpowiedni sposób. Nie należy dodawać zbyt wielu wpisów naraz, również każdy wpis, post powinien być unikalny.

    Poniżej omówimy najważniejsze zagadnienia dotyczące pozycjonowania:

Błyskawiczne efekty przy pozycjonowaniu prawda czy fałsz?

   Efekty prawidłowego pozycjonowania można zaobserwować zazwyczaj dopiero po kilku tygodniach lub nawet miesiącach. Z tego względu należy unikać firm, które oferują błyskawiczne efekty. Z ostrożnością trzeba podchodzić do gwarancji długoterminowej pozycji w czołówce wyników wyszukiwania. Nasza pozycja zależy, bowiem od wielu elementów, które nieustannie zmieniają się. Nikt nie potrafi ich przewidzieć i co za tym idzie zagwarantować stałych wysokich pozycji. Niewątpliwie cierpliwość i systematyczne działanie wcześniej czy później przyniosą oczekiwane rezultaty.

Zaczynamy pozycjonowanie

Adres strony w nazwie firmy

Dodawanie strony do katalogów

Linki z komentarzy

Linki w artykułach

Linki ze stron .edu i .gov

Podglądamy konkurencję

Kilka ebooków na temat pozycjonowania:

1 KOMENTARZ

  1. Wbrew pozorom, pozyskiwanie nowych klientów online nie jest tak łatwym zadaniem jak mogłoby się wydawać. Nieumiejętne wprowadzenie działań promocyjnych, może nie tylko nie przynieść oczekiwanych korzyści, ale wręcz zaszkodzić wizerunkowi firmy. Najlepiej więc skorzystać z pomocy doświadczonych osób w tym temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj