Comperialead

Praca w comperialead
Program partnerski comperialead

Profesjonalny program finansowy…

Comperialead program partnerski

Bardzo dobry finansowy program partnerski Comperialead skierowany do wszystkich użytkowników Internetu, którzy poważnie myślą o zarabianiu w sieci. Jak sama nazwa wskazuje oprócz listy produktów finansowych, które możemy polecać uzyskujemy dostęp do profesjonalnych porównań kredytów, kont bankowych oraz lokat. Dzięki tym narzędziom użytkownik naszej strony łatwiej dokona wyboru odpowiedniego instrumentu finansowego. Taki wybór przełoży się oczywiście na nasz zysk ze sprzedaży.

Zapisz się do programu Comperialead

Rejestracja w programie

Rejestracja w programie jest bardzo prosta wręcz ekspresowa, wystarczy podać email, hasło oraz login. Oczywiście na początku musimy zdecydować, czy podejmujemy współpracę jako osoba fizyczna czy jako firma. Osoba przystępująca do programu nie musi mieć nawet własnej strony internetowej. Zespół Comperia zapewnia wszystko. Otrzymujemy również dostęp do osobistego konsultanta, który w razie problemów szybko udzieli nam pomocy.

Dostępne materiały promocyjne

W programie partnerskim Comperia dostępne są również banery różnych rozmiarów oraz linki, które można łatwo wkomponować w tekst na naszej stronie. Wszystkie narzędzia podłączone są pod statystyki. Dzięki temu w każdej chwili w panelu administracyjnym możemy sprawdzić ich skuteczność czyli ilość odsłon oraz ilość kliknięć. Warto tu wspomnieć, że narzędzia możemy dopasować do naszej strony dowolnie edytując ich kolor, czcionkę, rozmiar oraz opisy.

Zapisz się do programu Comperialead

Zarabiaj dodatkowe pieniądze polecając Program Partnerski

Polecanie partnerów jest jednym z elementów programu partnerskiego Comperialead, który zasługuje na szczególna uwagę. Osoba przez Ciebie polecona, która zarejestruje się w Programie Partnerskim ComperiaLead i zacznie generować zyski zapewni Tobie 5% prowizji od swoich zarobków.

Masz możliwość wyboru sposobu w jaki chcesz promować ComperiaLead. Możesz używać linków lub banerów, zawierających Twój unikalny kod.

Należy w tym miejscu podkreślić, że prowizja w wysokości 5% od zarobków pozyskanych partnerów naliczana jest w każdym miesiącu bez żadnych dodatkowych obwarowań.

Niestety w innych finansowych programach partnerskich wprowadzane są celowo różne utrudnienia. W efekcie prowizje za poleconych partnerów często przepadają. Dlatego zawsze należy dokładnie czytać regulamin i zasady naliczania wynagrodzeń w programach partnerskich żeby nie tracić czasu na współpracę z firmami stosującymi nieetyczne praktyki.

Program partnerski Comperialead opinie

Wiele osób, które korzystają z programu partnerskiego ComperiaLead, ma bardzo pozytywne opinie na jego temat. Według recenzji program jest łatwy w użyciu, a zarobki które można uzyskać są znaczne. Użytkownicy twierdzą, że program jest wygodny i umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi swoimi linkami partnerskimi. Program zapewnia również wsparcie techniczne i szkolenia, a także narzędzia do monitorowania i raportowania. Ogólnie rzecz biorąc, większość osób jest bardzo zadowolona z programu partnerskiego ComperiaLead.

Program partnerski Comperialead plusy i minusy

Plusy

  • wysokie prowizje za polecenia i wiele opcji współpracy,
  • ComperiaLead jest łatwa w użyciu i ma intuicyjny interfejs
  • Program partnerski ma wiele narzędzi/możliwości marketingowych, takich jak e-maile, bannery, linki polecające i inne,
  • Można zarabiać polecając partnerów oraz promując bezpośrednio produkty finansowe,
  • Szybkie i intuicyjne wypłaty zarobionej prowizji na podstawie automatycznie generowanych rachunków.

Minusy

  • ograniczone możliwości współpracy ze wszystkimi rodzajami reklamodawców, głównie dostępne są materiały o tematyce finansowej,
  • w przypadku współpracy z innymi platformami reklamowymi mogą wystąpić czasami problemy techniczne,
  • niektórzy reklamodawcy mogą stosować bardzo restrykcyjne zasady dotyczące zatwierdzania prowizji. Przykładowo żeby dostać prowizję za polecenie konta bankowego polecony przez nas użytkownik musi wpłacić na to konto określoną sumę pieniędzy w określonym czasie.

Podsumowanie – czy warto zapisać się do programu ComperiaLead

Jeśli jesteście zainteresowani reklamowaniem produktów finansowych (kont, kredytów, ubezpieczeń…) jednocześnie macie pomysł jak dodatkowo zarobić polecając kolejnych użytkowników odpowiedź brzmi TAK. Naprawdę warto zapisać się do tego programu i zacząć zarabiać.

ComperiaLead to absolutna czołówka polskich programów partnerskich zajmujących się finansami. Jako partnerzy macie gwarancję uczciwych rozliczeń i stabilnej współpracy na kolejne lata.

Zapisz się do Comperialead

Dodatkowe informacje na temat programu partnerskiego Comperia znajdą Państwo na oficjalnym blogu Comperialead.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj