Ceneo program partnerski

opinie program partnerski ceneo
Program partnerski ceneo

Jeśli posiadasz własną stronę internetową prowadzisz bloga zobacz jakie możliwości daje Tobie program partnerski Ceneo.

Program Partnerski CENEO

Krótko mówiąc program partnerski Ceneo to program afiliacyjny, który pozwala partnerom na reklamowanie produktów i usług dostępnych w Ceneo. W związku z tym partnerzy mogą promować produkty i usługi poprzez wyświetlanie linków reklamowych, banerów i innych form reklamy. Otrzymują prowizję od każdego udanego zakupu, który został zrealizowany poprzez link reklamowy. Partnerzy mogą również zarabiać poprzez program poleceń Ceneo, w którym otrzymują prowizję za polecenie programu innym osobom.

Ceneo współpracuje z dużą liczbą sklepów internetowych gromadząc informacje na temat cen poszczególnych produktów. Na dodatek przystępując do programu partnerskiego możemy polecać sam program lub produkty sklepów współpracujących z ceneo. Ze względu na bardzo bogatą ofertę produktów warto zainteresować się tym programem. System wynagrodzeń wygląda również zachęcająco.

Rejestracja Wydawcy w CENEO zarejestruj się teraz!

Płatności w CENEO

Program partnerski Ceneo oferuje swoim partnerom możliwość uzyskania wynagrodzenia w postaci prowizji od każdego zrealizowanego zamówienia. Prowizja to nic innego niż procentowa, z góry ustalona części zapłaconej przez klienta kwoty za zakupione produkty.

Wypłaty otrzymamy na podstawie raportu zbiorczego dla każdego miesiąca. Wystawiany jest on na koniec miesiąca i zawiera informacje o zrealizowanych zamówieniach w danym miesiącu, wraz z wysokością wypłacanej prowizji. Prowizja wpłynie na konto bankowe partnera, które podał przy rejestracji do programu.

Z uwagi że trzeba przeanalizować zakceptowane wnioski zlecanie wypłat możliwe jest między 1 a 15 dniem danego miesiąca. Jednak jeżeli nie zdążylicie zlecić wypłaty w danym miesiacu wystarczy poczekać na następny okresu rozliczeniowy.

Próg wypłaty zgromadzonych środków jest bardzo niski i wynosi 100zł czyli podobnie jak w większości konkurencyjnych programów.

Przykładowe dostępne reklamy

Banner reklamowy

Możesz wybrać tematyczne kreacje pasujące do treści Twojego bloga/strony. Dodatkowo banery dostępne są w kilkunastu rozmiarach, podzielone na kategorie AGD, biuro firma, zdrowie, sport …

Jako przykład baner poniżej:

Lodówki - porównaj ceny

Link tekstowy

Szybko utworzysz swój unikalny link tekstowy zawierający kod ID partnera, który pozwoli Ci od razu zarabiać. Linki tekstowe są bardzo dobrym narzędziem reklamowym, pozwalają naturalnie wpleść w tekst reklamy, które nie sa nachalne. Użytkownik sam podejmuje decyzję czy chce kliknąć w link i przeglądnąć ofertę.

Rotator

Prawdę mówiąc bardzo ciekawa forma reklamy w postaci rotatora, definiujemy rozmiar banera oraz określamy jakie grupy produktów mają się w nim pojawiać w sposób rotacyjny. Wystarczy wybrać kategorię, dowolne wyszukiwane hasło lub własną listę produktów.

Poniżej przykładowy rotator z kategoriami (Biuro i firma, Gry, Sport i rekreacja, Wycieczki). Proszę zwrócić uwagę, że przy każdym odświerzeniu strony będą pojawiać się inne produkrty.

Skrypt do automatycznego tworzenia linków afiliacyjnych

Pobierz swój indywidualny skrypt, który umieścisz w kodzie HTML swojej strony. W tekście będziesz mógł umieścić linki skopiowane z Ceneo, skrypt podmieni je na Twoje indywidualne linki afiliacyjne. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a dodawanie linków będzie łatwiejsze.

Wyszukiwarka

Umieść na swojej stronie wyszukiwarkę Ceneo.pl przykład poniżej:

Z pewnością bardzo ciekawe narzędzie do wstawienia na stronę. Po wpisaniu hasła zostaniemy przeniesieni na stronę ceneo gdzie zostaną wyświetlone wyniki zapytania.

Zarejestruj się w programie Ceneo i zacznij zarabiać

Reklama

1 KOMENTARZ

  1. Nie polecam! Po uzbieraniu 120 zł partnerzy ceneo zbanowali moje konto twierdząc że łamie regulamin! Brak doświadczenia, unikanie odpowiedzi. Ciekawy jestem jakby mieli do wypłacenia kilkanaście tysięcy. Ludzie pracujący bez jakichkolwiek wiedzy jak działają fanpage

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj