LeadNetwork program

Sieć affiliacyjna
leadnetwork program partnerski

Program Partnerski Lead.Network

Lead.Network to sieć afiliacyjna skupiająca programy partnerskie, która istnieje od 2013 roku. W tym czasie firma zdołała wypłacić swoim partnerom ponad 5 milionów złotych. Jak widać Lead.Network to w pełni wypłacalna platforma pozwalająca na wygenerowanie znacznego dochodu nie wychodząc z domu. Ponadto wiele kampanii z gamy Lead.Network nie posiada żadnych ograniczeń jeśli chodzi o promocję, dlatego można samemu ustalić w jakich miejscach i w jaki sposób promować dany produkt czy usługę.
Rejestracja Wydawcy w sieci Lead.Network zarejestruj się już teraz!

Płatności w Lead.Network

Płatności można zaliczyć na duży plus serwisu z tego względu, iż jest to jeden z najszybciej płacących programów partnerskich na rynku. Naszą prowizję możemy zlecić do wypłaty w każdej chwili, a po zleceniu pieniądze zostaną wypłacone do 24 godzin. Istnieje również tryb Express gdzie pobierana jest prowizja w wysokości 5% od kwoty wypłaty, niemniej jednak płatność jest na naszym koncie do dwóch godzin. Jest to na pewno idealny serwis dla osób, które cenią sobie dobre wsparcie i nie mogą pozwolić na oczekiwanie kilkudziesięciu dni na płatność.

Kampanie w Lead.Network

Ogół programów jest podzielony na trzy części w zależności od rodzaju rozliczeń. Są to:

– CPS (Cost per Sale) – gdzie prowizję otrzymujemy po wygenerowaniu sprzedaży za pośrednictwem naszego linku partnerskiego. Z tego modelu najczęściej korzystają sklepy internetowe, by promować swoje produkty.

– CPL (Cost per Lead) – prowizja za ustaloną przez reklamodawcę akcje wygenerowaną za pośrednictwem linku partnerskiego (np. polecanie zawartości premium w obrębie witryny reklamodawcy).

– CPC (Cost per Click) – płatność za skierowanie na stronę reklamodawcy poprzez kliknięcie. Najczęściej akceptowaną formą promocji jest promocja banerowa.

W chwili obecnej przeważają programy CPL z płatnością SMSową, dzięki której wygenerowanie leada jest relatywnie proste co bezpośrednio przekłada się na konwersję.

Rozpoczęcie działalności w Lead.Network

Aby zostać Wydawcą należy założyć konto i potwierdzić adres e-mail. Po dokonaniu tych dwóch czynności pozostaje już czysta promocja. Każda kampania posiada swoje bannery w najczęściej stosowanych formatach dopasowanych do każdej strony. Ponadto na życzenie wykonywane są dedykowane formaty co bardzo ułatwia ich wdrożenie i zwiększa konwersję. W razie problemów zawsze można skorzystać z wyśmienitego supportu, który oferuje sieć i uzyskać rady doświadczonych w branży osób. Lead.Network oferuje czytelny panel Wydawcy, gdzie udostępnia wszelkie przydatne statystyki.

Podsumowanie

Lead.Network to godna polecenia sieć afiliacyjna. Każdy wydawca, który ceni sobie solidność i jasne zasady z pewnością będzie zadowolony ze współpracy i możliwości wygenerowania pieniędzy jakie oferuje Lead.Network, a także z różnorodności kampanii i podejścia obsługi serwisu.

Zapisz się do Lead.Network!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj