Oferteo program

Oferty pracy, zlecenia
Program partnerski oferteo

Oferteo

Masz własną stronę www lub blog rozpocznij współpracę…

Oferteo z siedzibą we Wrocławiu to serwis internetowy, którego głównym celem jest pomoc w dokonywaniu transakcji handlowych, a w szczególności ułatwienie kontaktu między potencjalnymi nabywcami a najlepszymi dostawcami produktów i usług. Platforma istnieje od 2008 roku, z serwisu korzysta obecnie ponad 400 000 kupujących oraz 160 000 sprzedających towary i usługi.

Podstawowe informacje na temat programu

Serwis Oferteo łączy osoby poszukujące produktów i usług wraz z ich dostawcami i wykonawcami.

Aby jeszcze lepiej pomagać w nawiązywaniu kontaktów handlowych, serwis wprowadził Program Partnerski dedykowany pełnoletnim właścicielom stron internetowych, blogów czy portali. Partnerzy umieszczają na swoich stronach internetowych specjalne widgety lub linki wybrane spośród 1500 projektów dostarczonych przez Oferteo.pl oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb. Program obejmuje 15 branż takich jak finanse, transport, w tym po raz pierwszy w historii programów partnerskich wspiera budownictwo, wózki widłowe, usługi szwalnicze, maszyny budowlane oraz opał.

W ramach wynagrodzenia Partner otrzymuje do 120 zł za zapytanie o ofertę złożone przez klienta zamierzającego zakupić produkty lub usługi oraz prowizję stanowiącą 30% kwot wpłaconych w ciągu 3 miesięcy przez nowo zarejestrowane firmy. Dodatkowo, gratyfikowane jest polecenie Programu Partnerskiego stanowiące 5% wynagrodzenia wypracowanego przez pozyskanych Partnerów.

Aby dołączyć do Programu Partnerskiego Oferteo, należy zarejestrować się na stronie www.oferteo.pl/program-partnerski. Aktualne statystyki dotyczące wyświetleń i kliknięć widgetów oraz linków i bieżące wynagrodzenie można śledzić w w indywidualnym panelu „Moje Oferteo”.

Poniżej zamieściliśmy przykładowe materiały reklamowe oferowane przez firmę Oferteo:

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj