eBrokerpartner program partnerski

Finansowy program
Program partnerski

eBrokerPartner

Po rejestracji dostajesz własny pasaż handlowy…

Informacje na temat programu eBrokerPartner

eBrokerPartner to ciekawy program finansowy, wnioski za produkty finansowe naliczane są prawidłowo, obsługa klienta jest sprawna, regularnie organizowane są konkursy. Niestety jest jeden poważny mankament, który wpłynął negatywnie na ogólną ocenę programu.

Sposób naliczania wynagrodzenia za poleconych partnerów na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, otrzymujemy procent od transakcji dokonanych przez polecone przez nas osoby. W praktyce okazuje się jednak, że wynagrodzenie to możemy wypłacić w danym miesiącu jeśli uzyskamy wartość progową rozliczeń z wniosków finansowych. Jest to pewna uciążliwość, ale można ją zaakceptować. Najgorsze jest to, że w sytuacji, kiedy nie wypłacimy w danym miesiącu pieniędzy, wynagrodzenie nie sumuje się za kolejne miesiące i przepada.

Taki zapis w regulaminie zupełnie wyklucza współpracę na zasadzie polecania tylko subpartnerów, ponieważ nie będziemy mogli wypłacić wynagrodzenia, które wygenerują. Osobiście bardzo nie lubię tego typu pułapek i uważam że współpraca jest tylko wtedy, kiedy obydwie strony mają z niej korzyść.

Z tego względu dużo korzystniej zapisać się na przykład do programu ComperiaLead w którym wynagrodzenia z wniosków oraz subpartnerów sumują się i możemy wypłacić je kiedy chcemy. Dowiedz się więcej na temat programu ComperiaLead.

Dla osób które jednak są zainteresowane współpracą z eBrokerPartner poniżej bardziej szczegółowe informacje:

Program partnerski eBrokerPartner to szybki sposób na wysoki zarobek w internecie. Dzięki narzędziom, które otrzymasz tuż po weryfikacji konta, będziesz mógł promować oferty finansowe, a także te poza finansowe na własnej stronie www, forum czy też blogu. Nie jesteś właścicielem żadnej strony ani bloga? Nic nie szkodzi! Po rejestracji otrzymasz własny pasaż handlowy z pełnym wachlarzem produktów. Dzięki jego mobilnej wersji będziesz mógł działać w dowolnym miejscu na terenie całej Polski!

Bądź aktywnym partnerem, a będziesz mógł negocjować stawki oraz otrzymać produkty na wyłączność!

eBrokerPartner to pierwszy program partnerski, który obniżył minimalny próg wypłaty za wnioski do 1 złotówki. Ponadto w ramach bonusu, do pierwszej wypłaty na określoną kwotę otrzymasz dodatkowe 50 zł. A w ramach programu polecającego zyskasz nawet do 15% od sumy przychodów Twoich subpartnerów.

Od chwili rejestracji w programie otrzymasz fachową pomoc, która zawsze będzie do Twojej dyspozycji.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj