Coinbase program partnerski

Program partnerski Coinbase

Zacznij zarabiać z Coinbase

Już teraz możesz dołączyć do programu partnerskiego i zarabiać prowizje, promując Coinbase pierwszą giełdę kryptowalut notowaną na Nasdaq. Zastanawiacie się, na czym to polega?

Coinbase Partner Program to program partnerski, który umożliwia partnerom zarabianie prowizji za polecanie klientom Coinbase. Program partnerski Coinbase polega na tym, że partnerzy otrzymują wynagrodzenie za polecanie klientom różnych usług, takich jak konta, portfele, wymiany walut, zakupy i sprzedaż kryptowalut itp.

Partnerzy otrzymują prowizję od Coinbase za każdego poleconego klienta, który dokona zakupu lub wykona jakiekolwiek inne transakcje. Partnerzy Coinbase są w stanie zarobić do 15% prowizji od każdego klienta. Program partnerski Coinbase jest skierowany również do firm, które chcą zarabiać dzięki sprzedaży usług Coinbase. Program partnerski Coinbase oferuje również szereg narzędzi marketingowych i wsparcia technicznego, aby pomóc partnerom w pozyskiwaniu klientów.

Wystarczy się zarejestrować, jeśli chcesz, możesz rozwiązać dodatkowo krótkie quizy edukacyjne i otrzymać na początek razem ponad 250 zł !!!

Coinbase jest jedną z największych międzynarodowych giełd kryptowalut pod względem wolumenu obrotów, ruchu w witrynie oraz wyceny. Warto dodatkowo wspomnieć, że kryptowaluty zyskują coraz większą popularność, sam Elon Musk zainwestował 1,5 mld dolarów w Bitcoina i zapowiedział, że jego samochody będzie można kupować właśnie za pomocą tej waluty.

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że warto zainteresować się tym obszarem rynku finansowego.

Zapisz się do Coinbase, używając poniższego przycisku. Na wstępie dostaniesz bonus około 40 zł, dodatkowo oglądając filmy edukacyjne i quizy zarobisz ponad 150 zł ekstra.

Zasada działania programu

Program partnerski jest bardzo prosty:

Rejestrujesz się na stronie Po zatwierdzeniu zgłoszenia uzyskasz dostęp do materiałów promocyjnych i oprogramowania do śledzenia wyników.

Promuj Coinbase Zamieszczaj informacje o Coinbase w artykułach, twórz nowe treści na stronie, nagrywaj filmy…

Zdobywaj prowizje Gdy nowi klienci dołączą do Coinbase dzięki Twoim działaniom, otrzymasz prowizję.

Ten program partnerski działa prawie tak samo, jak wszystkie popularne programy partnerskie. Polecony użytkownik otrzyma nagrodę w wysokości 10 USD w formie bitcoinów za każdego poleconego użytkownika – jeśli polecony użytkownik wyda przynajmniej 100 USD. Dodatkowo nowy użytkownik, będzie musiał utworzyć konto w ciągu 90 dni i w ciągu 180 dni wykonać zlecenie kupna lub sprzedaży waluty cyfrowej. Fajną rzeczą jest to, że obie strony otrzymają bonus o wartości 10 $, ​​polecający i polecony są razem uprawnieni do otrzymania bonusu.

Ile można zarobić?

Zarobki są ściśle powiązane z aktywnością osoby, która polecisz, ponieważ zarobisz 50% jego opłat przez pierwsze 3 miesiące.

Próg wypłaty jest bardzo niski, wynosi 10 USD lub równowartość w walucie lokalnej. Partnerzy otrzymują płatności na swoje konta bankowe i PayPal. W praktyce uzyskanie takiej kwoty nie sprawi żadnego problemu aktywnym uczestnikom programu partnerskiego.

Materiały promocyjne

W programie partnerskim Coinbase możemy tworzyć łącza do określonej strony sprzedawcy. Zamiast korzystać ze zwykłego linku partnerskiego wyłącznie do strony głównej, możemy stworzyć łącze do tekstu lub produktu związanego idealnie z Twoimi treściami. Przekłada się to na zwiększenie trafności i współczynnika konwersji. Dzięki takiemu rozwiązaniu Partnerzy mogą tworzyć własne linki do pełnego asortymentu produktów Coinbase.

Mamy również dostęp do banerów, które są bardzo dobrze zaprojektowane i przykuwają uwagę odbiorcy.

Ciekawy jest również pomysł na polecanie Coinbase znajomym. Jeśli twój przyjaciel dokona kupna lub sprzedaż na kwotę 100 USD, lub więcej w ciągu 180 dni od otwarcia konta, oboje otrzymacie bonus 10 USD (lub oczywiście równowartość 10 USD w walucie krajowej).

Warto również sprawdzić:

Na której giełdzie kryptowalut kupić bitcoina?

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj