Skrill program partnerski

Skrill program partnerski

Osoby, które prowadzą strony o tematyce finansowej lub zakładały sklepy internetowe na pewno słyszały o systemie płatności online Skrill. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiające błyskawiczne przelewy na całym świecie w różnych walutach.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Skrill ma również program partnerski. Po utworzeniu darmowego konta Skrill w panelu mamy dostęp do zakładki program partnerski. Program nie jest może specjalnie rozbudowany, ale warto o nim wspomnieć ponieważ polecając kolejnych użytkowników możemy liczyć na dodatkowe środki, które pojawią się na naszym koncie jako procent od transakcji poleconych.

Zasady programu partnerskiego Skrill

Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady uczestnictwa i promowania płatności online Skrill:

  • żeby przystąpić do programu partnerskiego trzeba posiadać konto Skrill, udostępniamy link „załóż konto Skrill„,
  • nie można być pracownikiem Paysafe Group lub członkiem rodziny,
  • trzeba mieć ukończone 18 lat,
  • nie można polecać członków rodziny,
  • nie można oferować nagród oraz bonusów za otwarcie konta Skrill,

Wynagrodzenie w programie partnerskim Skrill

Każda aktywna osoba polecona przez nas będzie realizować różne transakcje za pomocą konta Skrill. Skrill jako operator zarabia na tych transakcjach. My natomiast otrzymamy 10% z zysków Skrill.

Są jednak pewne ograniczenia prowizję będziemy otrzymywać przez 1 rok od rejestracji danego partnera lub do momentu, kiedy partner wygeneruje nam 100 euro zysku.

Materiały promocyjne

W tej kwestii muszę przyznać, że program partnerski Skrill jest bardzo prosty wręcz ascetyczny. Do wyboru mamy tylko link partnerski. Nie jest to w sumie duży problem ponieważ oprócz klasycznej reklamy w tekście możemy stworzyć własne banery pod które wystarczy podpiąć wygenerowany link partnerski.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj