mBank program partnerski

Zarabianie z mbankiem
Praca w mbanku

mBank program partnerski

Warto rozpocząć współpracę z bankiem internetowym…

Zastanawiasz się jak wygląda praca w mbanku możesz polecać konta bankowe, kredyty oraz ubezpieczenia i zacząć zarabiać naprawdę spore pieniądze nie wychodząc z domu.

Zapisz się

Zacznij zarabiać z mBankiem nawet parę tysięcy za polecenie jednego kredytu, albo kilkadziesiąt złotych za polecanie rachunków bankowych, karty płatniczej lub ubezpieczenia. Warunkiem przystąpienia do programu mBanku, jest zgłoszenie własnej witryny internetowej, na której będziemy reklamować produkty finansowe. Warto przeczytać dokładne warunki zawarte w regulaminie programu, natomiast informacje dotyczące wynagrodzeń za poszczególne produkty zamieszczone są w tabeli prowizji. Do programu mogą się również zapisać osoby nie posiadające działalności gospodarczej.

Zapisz się

mBank zapewnia nam profesjonalne instrumenty do reklamy w formie linków tekstowych, banerów oraz widgetów. Narzędzia można dowolnie konfigurować tak, żeby maksymalnie dopasować je do naszych potrzeb. Istotnym udogodnieniem jest możliwość oglądania skuteczności poszczególnych narzędzi w panelu klienta. Pieniądze otrzymujemy za polecenie produktów finansowych oraz nowych użytkowników którzy zapiszą się do programu partnerskiego. Po przekroczeniu wartości progowej możemy raz w miesiącu wypłacić nasze wynagrodzenie z mBanku, istnieje możliwość ustawienia wyższej wartości wypłaty w momencie kiedy chcemy skomasować płatności.

Naprawdę warto zostać partnerem mBanku na początek polecenie kilku kont znajomym lub rodzinie pozwoli nam na uzyskanie znacznych dochodów w miesiącu. Zapraszamy do rejestracji i życzymy dużo sukcesów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj