ebay partner network

ebay
program partnerski

Program partnerski ebay

Na czym polega zarabianie?

Przykładowo szukasz dla siebie najlepszego laptopa. W tym celu analizujesz różne recenzje swoich ulubionych marek. Po przeczytaniu opinii decydujesz, że jesteś gotowy do zakupu. Na stronie jednej z recenzji klikasz link prowadzący do wykazu produktów i kupujesz laptop.

Link, który kliknąłeś, aby kupić komputer, jest doskonałym przykładem marketingu afiliacyjnego. Gdy kupiłeś komputer, osoba, która promowała link, otrzymuje prowizję. To jest marketing partnerski: zarabiasz prowizje, promując cudze produkty.

Marketing afiliacyjny funkcjonuje w wielu formach: recenzjach, banerach reklamowych, promocjach produktów i mediach społecznościowych. Promuj linki przez jak najwięcej kanałów, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców.

Narzędzia promocyjne

Dostajemy do dyspozycji szeroką gamę rozwiązań dostosowywanych do każdego poziomu umiejętności użytkownika – od rozszerzenia Chrome do tworzenia linków, poprzez linki, banery reklamowe do interfejsów API , Kanałów RSS i więcej. Każde narzędzie ma swój własny Przewodnik Szybki Start, który ułatwia aktywację i szybkie zarabianie.

Linki promocyjne

  1. znajdź na eBay rzeczy, które chcesz promować
  2. skopiuj link
  3. przekształć skopiowany link w link promocyjny
  4. wstawiaj link promocyjny na własnej stronie, na facebooku itd…

Przykładowy link reklamowy

Link do oferty

Rejestracja:

Już teraz możesz się zapisać do programu partnerskiego ebay i czerpać dodatkowe zyski ze strony internetowej, bloga…

Dodatkowe korzyści z przystąpienia do programu:

Dołączając do programu uzyskujemy dostęp do wartościowych analiz, raportów mających na celu pomiar i zwiększenie wydajności sprzedaży.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj