dhosting program partnerski

dhosting program partnerski

dhosting.pl na polskim rynku usług hostingowych istnieje od 2007 roku. Parę lat temu zarząd firmy zdecydował o prawdziwej rewolucji – tradycyjne usługi w postaci hostingu współdzielonego, VPS czy serwerów dedykowanych zostały usunięte. Ich miejsce zastąpił Elastyczny Web Hosting, stworzony, by pomagać kreatywnym ludziom rozwijać własne projekty w sieci – bez zagrożenia wykorzystania zasobów serwera, ponieważ te są skalowane automatycznie dostosowując się do potrzeb strony internetowej.

Dowiedz się więcej o Elastycznym Web Hostingu

Razem z Elastycznym Web Hostingiem na rynku zadebiutował Program Partnerski działający na bardzo prostych zasadach – za każde polecenie Elastycznego Web Hostingu partner otrzymuje prowizję, którą może w każdej chwili wypłacić lub wykorzystać do opłacenia usług w dhosting. Dodatkowa prowizja przydzielana jest również w momencie odnowienia usługi po pierwszym roku przez użytkownika.

Najwięksi partnerzy dhosting generują blisko 10 000 zł miesięcznie!

Dołącz do Programu Partnerskiego dhosting

Ile możesz zarobić?

Prowizja w Programie Partnerskim dhosting zależy od Twojego zaangażowania, ponieważ wraz z polecaniem Elastycznego Web Hostingu kolejnym osobom, cały czas rośnie. Wyróżniamy pięć poziomów:

  • POZIOM BRONZE: pierwszy poziom, 10% prowizji za odnowienie (do 50 zł netto za każdą rejestrację), 25% prowizji za rejestrację
  • POZIOM SILVER: od 10 poleconych, 10% prowizji za odnowienie (do 60 zł netto za każdą rejestrację), 30% prowizji za rejestrację,
  • POZIOM GOLD: od 30 poleconych, 15% prowizji za odnowienie (do 70 zł netto za każdą rejestrację), 35% prowizji za rejestrację,
  • POZIOM PLATINUM: od 50 poleconych, 20% prowizji za odnowienie (do 80 zł netto za każdą rejestrację), 40% prowizji za rejestrację,
  • POZIOM DIAMOND: najwyższy poziom partnerstwa indywidualnie ustalana liczba poleconych, 20% prowizji za odnowienie, 45% prowizji za każdą rejestrację.

Założenie konta w Programie Partnerskim dhosting

Utworzenie konta w Programie Partnerskim dhosting jest banalnie proste:

  1. Wejdź na tę stronę: program partnerski dhosting
  2. Kliknij „Zarejestruj się”.
  3. Na kolejnej stronie wprowadź swój adres e-mail, login, hasło oraz zaznacz wymagane zgody (zgoda na otrzymywanie wiadomości handlowych nie jest wymagana).
  4. Po założeniu konta przejdź do zakładki „Program Partnerski”, wypełnij wymagane dane osobowe i potwierdź dołączenie akceptując regulamin.

To wszystko! Od teraz dysponujesz własnym linkiem polecającym oraz kodem, którego treść możesz w każdej chwili zmienić.

Pozostałe zalety Programu Partnerskiego dhosting

Program Partnerski dhosting to nie tylko proste zasady działania i wysokie prowizje, ale również wiele innych zalet:

Sam decydujesz jak podzielić swoją prowizję.

W Programie Partnerskim dhosting możesz samodzielnie zdecydować o tym, co stanie się z Twoją prowizją:
Masz możliwość przekazania całej prowizji do swojego portfela następnie wypłacić ją. Program Partnerski w takim modelu będzie dodatkowym źródłem przychodu.

Część prowizji możesz przeznaczyć na obniżenie ceny Elastycznego Web Hostingu dla swoich znajomych.

Możesz również wspierać marzenia dzieci z Fundacji Mam Marzenie.

Dodatkowo!

Masz opcję wsparcia każdego z tych celów ustaloną częścią swojej prowizji. Podsumowując zarabiasz pieniądze i jednocześnie pozyskujesz klientów dzięki rabatom oraz pomagasz innym spełniać marzenia i pasje.

Strategiczne partnerstwo z Fundacją Mam Marzenie

Część swojej prowizji możesz przekazać na cele Fundacji Mam Marzenie, która spełnia marzenia dzieci w wieku 3 – 18 lat cierpiących na różne choroby, które zagrażają życiu. Wspólnie z dhosting będziesz wspierać fundację w realizowaniu marzeń dzieci. Wsparcie w edukacji lub aktywizacji do przyszłego życia zawodowego. Przykładowo zakup komputera do nauki programowania, tabletu do prac graficznych.

Co więcej?

Najwięksi, wybrani partnerzy dhosting będą promowani w kanałach firmy. Trzeba pamiętać, że dhosting to aktualnie 40 tysięcy klientów, a część z nich poszukuje wszelkiego rodzaju usług – od wsparcia developerskiego aż po marketing.

Dołącz do Programu Partnerskiego dhosting

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj