dhosting program partnerski

dhosting program partnerski

dhosting.pl na polskim rynku usług hostingowych istnieje od 2007 roku. Parę lat temu zarząd firmy zdecydował o prawdziwej rewolucji – tradycyjne usługi w postaci hostingu współdzielonego, VPS czy serwerów dedykowanych zostały usunięte. Ich miejsce zastąpił Elastyczny Web Hosting, stworzony, by pomagać kreatywnym ludziom rozwijać własne projekty w sieci – bez zagrożenia wykorzystania zasobów serwera, ponieważ te są skalowane automatycznie dostosowując się do potrzeb strony internetowej.

Dowiedz się więcej o Elastycznym Web Hostingu

Razem z Elastycznym Web Hostingiem na rynku zadebiutował Program Partnerski działający na bardzo prostych zasadach – za każde polecenie Elastycznego Web Hostingu partner otrzymuje prowizję. Można ją w każdej chwili wypłacić lub wykorzystać do opłacenia usług w dhosting. Dodatkowa prowizja przydzielana jest również w momencie odnowienia usługi po pierwszym roku przez użytkownika.

Najwięksi partnerzy dhosting generują blisko 10 000 zł miesięcznie!

Dołącz do Programu Partnerskiego dhosting

Ile możesz zarobić?

Prowizja w Programie Partnerskim dhosting zależy od Twojego zaangażowania, ponieważ wraz z polecaniem Elastycznego Web Hostingu kolejnym osobom, cały czas rośnie. Wyróżniamy pięć poziomów:

  • POZIOM BRONZE: pierwszy poziom, 10% prowizji za odnowienie (do 50 zł netto za każdą rejestrację), 25% prowizji za rejestrację
  • POZIOM SILVER: od 10 poleconych, 10% prowizji za odnowienie (do 60 zł netto za każdą rejestrację), 30% prowizji za rejestrację,
  • POZIOM GOLD: od 30 poleconych, 15% prowizji za odnowienie (do 70 zł netto za każdą rejestrację), 35% prowizji za rejestrację,
  • POZIOM PLATINUM: od 50 poleconych, 20% prowizji za odnowienie (do 80 zł netto za każdą rejestrację), 40% prowizji za rejestrację,
  • POZIOM DIAMOND: najwyższy poziom partnerstwa indywidualnie ustalana liczba poleconych, 20% prowizji za odnowienie, 45% prowizji za każdą rejestrację.

Założenie konta w Programie Partnerskim dhosting

Utworzenie konta w Programie Partnerskim dhosting jest banalnie proste:

  1. Wejdź na tę stronę: program partnerski dhosting
  2. Kliknij „Zarejestruj się”.
  3. Na kolejnej stronie wprowadź swój adres e-mail, login, hasło oraz zaznacz wymagane zgody (zgoda na otrzymywanie wiadomości handlowych nie jest wymagana).
  4. Po założeniu konta przejdź do zakładki „Program Partnerski”, wypełnij wymagane dane osobowe i potwierdź dołączenie akceptując regulamin.

To wszystko! Od teraz dysponujesz własnym linkiem polecającym oraz kodem, którego treść możesz w każdej chwili zmienić.

Zalety Programu Partnerskiego dhosting

Program Partnerski dhosting to nie tylko proste zasady działania i wysokie prowizje, ale również wiele innych zalet:

1. Nieograniczone możliwości zarabiania. Program partnerski dhosting.pl oferuje swoim partnerom atrakcyjny system prowizji, dzięki któremu mogą oni zarabiać jeszcze więcej.

2. Dostęp do profesjonalnych narzędzi marketingowych. Program partnerski dhosting.pl zapewnia dostęp do szerokiego zestawu narzędzi reklamowych, takich jak bannery, linki tekstowe i linki polecające, które pomogą w promowaniu usług dhosting.pl.

3. Możliwość śledzenia wyników. Program partnerski dhosting.pl zapewnia partnerom dostęp do szczegółowych statystyk, dzięki którym mogą oni śledzić i monitorować wyniki swoich działań.

4. Proste zarządzanie. dhosting.pl zapewnia łatwy w obsłudze panel administracyjny, dzięki któremu partnerzy mogą łatwo i szybko zarządzać swoimi kontami i ustawieniami.

5. Atrakcyjny system prowizji. Program partnerski dhosting.pl oferuje swoim partnerom atrakcyjny system prowizji, dzięki któremu mogą oni zarabiać jeszcze więcej.

Sam decydujesz jak podzielić swoją prowizję.

W Programie Partnerskim dhosting możesz samodzielnie zdecydować o tym, co stanie się z Twoją prowizją:
Masz możliwość przekazania całej prowizji do swojego portfela następnie wypłacić ją. Program Partnerski w takim modelu będzie dodatkowym źródłem przychodu.

Część prowizji możesz przeznaczyć na obniżenie ceny Elastycznego Web Hostingu dla swoich znajomych.

Możesz również wspierać marzenia dzieci z Fundacji Mam Marzenie.

Dodatkowo!

Masz opcję wsparcia każdego z tych celów ustaloną częścią swojej prowizji. Podsumowując zarabiasz pieniądze i jednocześnie pozyskujesz klientów dzięki rabatom oraz pomagasz innym spełniać marzenia i pasje.

Strategiczne partnerstwo z Fundacją Mam Marzenie

Część swojej prowizji możesz przekazać na cele Fundacji Mam Marzenie, która spełnia marzenia dzieci w wieku 3 – 18 lat cierpiących na różne choroby, które zagrażają życiu. Wspólnie z dhosting będziesz wspierać fundację w realizowaniu marzeń dzieci. Wsparcie w edukacji lub aktywizacji do przyszłego życia zawodowego. Przykładowo zakup komputera do nauki programowania, tabletu do prac graficznych.

Co więcej?

Najwięksi, wybrani partnerzy dhosting będą promowani w kanałach firmy. Trzeba pamiętać, że dhosting to aktualnie 40 tysięcy klientów, a część z nich poszukuje wszelkiego rodzaju usług – od wsparcia developerskiego aż po marketing.

Dołącz do Programu Partnerskiego dhosting

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj