Zastanawiasz sie jak wygląda praca w mbanku możesz zacząć polecać konta bankowe kredyty oraz ubezpieczenia i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze.
Program partnerski - praca w mbanku

Współpraca z mBankiem

Zacznij zarabiać z mBankiem nawet parę tysięcy za polecenie jednego kredytu, albo kilkadziesiąt złotych za polecanie rachunków bankowych, karty płatniczej lub ubezpieczenia. Warunkiem przystąpienia do programu mBanku, jest zgłoszenie własnej witryny internetowej, na której będziemy reklamować produkty finansowe. Warto przeczytać dokładne warunki zawarte w regulaminie programu, natomiast informacje dotyczące wynagrodzeń za poszczególne produkty zamieszczone są na http://www.mbank.net.pl/prowizja.php. Do programu mogą się również zapisać osoby nie posiadające działalności gospodarczej.

mBank zapewnia nam profesjonalne instrumenty do reklamy w formie linków tekstowych, banerów oraz widgetów. Narzędzia można dowolnie konfigurować tak, żeby maksymalnie dopasować je do naszych potrzeb. Istotnym udogodnieniem jest możliwość oglądania skuteczności poszczególnych narzędzi w panelu klienta. Pieniądze otrzymujemy za polecenie produktów finansowych oraz nowych użytkowników którzy zapiszą się do programu partnerskiego. Po przekroczeniu wartości progowej w wysokości 50zł możemy raz w miesiącu wypłacić nasze wynagrodzenie z mBanku, istnieje możliwość ustawienia wyższej wartości wypłaty w momencie kiedy chcemy skomasować płatności.
Zapisz się

Naprawdę warto zostać partnerem mBanku na początek polecenie kilku kont znajomym lub rodzinie pozwoli nam na uzyskanie znacznych dochodów w miesiącu. Zapraszamy do rejestracji i życzymy dużo sukcesów.mBank Zapisz się